НовиниЧеркащинаЧеркаський спортсмен на візку підкорив чемпіонат Європи

Черкаський спортсмен на візку підкорив чемпіонат Європи

-

Чемпіонат Європи з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору відбувся нещодавно у Вільнюсі (Литва). Черкаську область у складі збірної України представляв Володимир Дорошенко. Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

У змаганнях взяли участь 13 країн Європи.

Черкащанин Володимир Дорошенко виступав у ваговій категорії 75 кілограмів. Спортсмен виборов два золота чемпіонату Європи – на праву та ліву руку.

Дорошенко
ck-oda.gov.ua

Загалом збірна команда України здобула 80 медалей (38 золотих, 28 срібних, 14 бронзових) та посіла перше загальнокомандне місце.

Як повідомляла раніше vikka.ua, Черкаський гімнаст виборов бронзу на міжнародних змаганнях