додому Новини Черкаський співробітник СБУ переміг у міжнародному турнірі з карате

Черкаський співробітник СБУ переміг у міжнародному турнірі з карате

0

Черкаський співробітник СБУ виборов першість на відкритому міжнародному турнірі з кіокушинкай карате-до. Про це інформує прес-служба Управління СБ України в Черкаській області.

На початку лютого 2016 року в Вінниці відбулася Міжнародна зимова школа спортсменів збірної команди України та володарів "чорних поясів" з кіокушинкай карате-до. Представницькі змагання вже 26 рік поспіль збирають кращих спортсменів з цього виду єдиноборств.

Нашу державу представляв на турнірі співробітник Управління СБ України в Черкаській області Володимир Блуд.

Провівши п’ять поєдинків з противниками із Молдови, Угорщини, Литви, Білорусії та Польщі, він в усіх здобув перемогу та отримав "золоту" медаль.

На початку березня у Володимира Блуда запланована участь у Міжнародному чемпіонаті з бойового мистецтва у Туреччині.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські альпіністи виграли престижну американську нагороду.