Черкаський "регіонал" з обойми Тулуба претендує на високу урядову посаду

Колишній "регіонал" Вадим Береза, що був заступником головного "регіонала" Черкаської області Сергія Тулуба по партійній лінії, керівником департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики облдержадміністрації, претендує на посаду голови Державного агентства спорту.

Про це інформує "Прочерк".

Зазначимо, Кабінет міністрів наприкінці 2019 року створив сім нових центральних органів виконавчої влади у сферах культури, молоді та спорту в межах бюджету відповідного міністерства. Так, згідно з постановою, створено: Державне агентство України з питань мистецтв; Державне агентство України з питань мистецької освіти; Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства України; Державне агентство спорту України; Державне агентство розвитку туризму України; Державну інспекцію культурної спадщини України; Державну службу охорони культурної спадщини України.

Вадим Береза, який подав декларацію кандидата на одне з агентств, також відомий у Черкасах різкими висловлюваннями та участю в смертельній ДТП, внаслідок якої загинула жінка. Померла – 32-річна Лариса Ткаченко.

У декларації Вадим Береза декларує квартиру у Черкасах площею 79.8 м2, автомобіль Toyota Auris 2008 року випуску, заробітна плата, отримана за основним місцем роботи в 2018 році – 50884 тисяч гривень, активи в розмірі 55 тисяч доларів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаському меру радитиме брат Саакашвілі.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут