Черкаський краєзнавчий музей святкує столітній ювілей (ФОТО)

Черкаський обласний краєзнавчий музей відзначає свій столітній ювілей. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Один із перших в Україні краєзнавчих музеїв було відкрито у травні 1918 року з ініціативи педагогічної громадськості та місцевого осередку товариства "Просвіта". За цей час він став не лише місцем, де зберігається та вивчається історія, а й визнаним осередком культурного і громадського життя, центром просвітницько-краєзнавчої роботи на Черкащині.

З нагоди видатного ювілею у закладі провели Перше обласне краєзнавче свято "Моя Черкащина". На площі біля музею та у приміщенні відвідувачі мали змогу відвідати низку цікавих пізнавально-виховних заходів. А саме: виставку-ярмарок краєзнавчої літератури черкаських видавництв, демонстрацію фільмів про Черкащину, виставки та майстер-класи майстрів народного мистецтва, концертну програму художньо-мистецьких колективів, погашення поштової марки до ювілею та інші.

Вітаючи колектив зі святом, директор музею Ірина Собко зазначила, що справжні скарби − це не тільки музейні експонати, а й працівники закладу, які їх зберігають.

Привітати заклад-ювіляр прийшли представники обласної та міської влади, а також організацій та установ, із якими співпрацює краєзнавчий музей. Від імені міського голови, міської ради та виконавчого комітету колектив музею поздоровив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

"Наш музей є справді родзинкою області, візитною карткою. Саме сюди ми ведемо гостей нашого міста, щоб познайомити з історією краю і презентувати наше місто і область. Тому краєзнавчий музей – це справжні ворота в історичну пам'ять, історичну духовність, і ворота в Черкащину. Вітаю вас усіх зі святом. Хочу щоб нарешті працівники музейної справи були поціновані державою", − зазначив заступник міського голови.

Також Ігор Волошин з нагоди свята вручив цінні подарунки міського голови м. Черкаси – наручні годинники з гравіюванням – директору музею Ірині Собко та заступнику директора Тетяні Григоренко. Ще семеро працівників закладу за багаторічну сумлінну працю отримали подяки міського голови.

Як повідомляв сайт vikka.ua, до 100-річчя обласного краєзнавчого музею в Черкасах організують свято.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут