додому Новини Черкащина Черкаський фехтувальник на візку став бронзовим призером чемпіонату світу (ФОТО)

0

Чемпіонат світу з фехтування на візках приймала столиця Італії з 7 по 12 листопада 2017 року. З-поміж 145 атлетів, які представляли 24 країни світу, за нагороди змагався вихованець Черкаського обласного центру фізичного здоров’я та спорту інвалідів "Інваспорт" Артем Манько. Про це повідомляє "Чемпіон".

Чоловіча шабельна команда у складі: Цедрика Вадима, Антона Дацка, Артема Манька(Черкаська область) та Андрія Демчука, вдало відфехтувавши зі збірними Японії та Франції (остання, до речі, – 2-й номер у світовому рейтингу) та програвши півфінал, все ж зібралась силами та в поєдинку за бронзову медаль змогла перемогти лідерів світового рейтингу – команду Греції з рахунком 45:40.

На цих змаганнях Артем Манько виконав норматив "Майстр спорту України міжнародного класу".

Тренує спортсмена заслужений тренер України, майстер спорту з фехтування Людмила Шкалікова.

Загалом у доробку українських фехтувальників 9 високих нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі) та ІІІ місце в загальнокомандному заліку.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині змагалися кращі вершники України.