Черкаський драмтеатр обіцяють відкрити на день народження Тараса Шевченка (Фото)

Відкриття відбудованого обласного театру відбудеться на день народження Тараса Шевченка – 9 березня.

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Нагадаємо, пожежа в театрі відбулася 5 років тому. З того часу тривала відбудова. У межах програми Президента «Велике будівництво» вдалося завершити реконструкцію.

«Черкаський обласний академічний театр – це не просто будівля, тут відбувалося багато подій, які пов’язані з життям багатьох жителів Черкас та області. І мого також. У 1996 році на другому поверсі, де є велике фойє, був на новорічній ялинці.  Пам’ятаю те відчуття дива та казки. Дуже приємно, що та будівля, у якій ти був 20 років тому, нині має сучасний вигляд», – поділився Олександр Скічко.

На сьогодні цей театр – міжнародного класу з точки зору архітектури, технічного оснащення, дизайну.

«З великою повагою ставлюся до попередників, але, все ж таки, хотів би, щоб театр був останнім прикладом «довгобуду». Зараз ми беремо курс на оперативне будівництво у визначені проектом терміни. Багато було скептиків, які казали, що відкрити театр до 1 березня не можливо. Саме в понеділок, 1 березня, ми отримали всі документи, які затверджують, що будівля введена в експлуатацію», – додав голова ОДА.

За словами керівника Управління ДСНС в Черкаській області Андрія Даника, театр на сьогодні має сучасну протипожежну систему безпеки.

«Протипожежні двері мають додаткову вентиляцію для димовидалення. Протипожежна система була складна і потрибно було провести її ретельне тестування. Тому перевіряли її в різних режимах, в тому числі і аварійних. До 1 березня всі системи спрацювали на 100 відсотків», – розповів Андрій Даник.

Додав, що на початку роботи театру Управління ДСНС передбачить постійне чергування, аби провести навчання відповідальних осіб комунальної установи.

Як повідомляв сайт vikka.ua, до 8 березня у Черкасах влаштують цікаві заходи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net