Черкаський депутат звертається до СБУ щодо хакерської атаки сторінки радника мера

Депутат від Партії вільних демократів Олександр Згіблов підготував депутатське звернення до начальника СБУ в Черкаській області щодо хакерської атаки на Facebook-сторінку радника міського голови Черкас Андрія Крилова.

Нагадаємо, що 22 лютого, у п’яту річницю розстрілів на Майдані, на сторінці радника у Facebook було опубліковане привітання "братів-беркутівців". Андрій Крилов розмістив тематичне відео про "героїзм" спецпризначенців під час Революції Гідності. Дане вітальне відео – не перший антимайданівський допис на сторінці Андрія Крилова у соціальній мережі.

Незважаючи на це, у коментарі журналістам телеканалу "ВІККА" радник мера повідомив, що цей допис зробив не він, а його сторінка стала "жертвою" хакерів.

"Враховуючи резонанс новини та те, що акаунт радника міського голови Черкас Андрія Крилова перебував під впливом "сторонніх людей", прошу порушити кримінальне провадження, провести перевірку усіх пристроїв, які належать членам родини Крилова, на предмет втручання хакерів до його особистої сторінки та перевірити пана Крилова, як людину, яка мала відношення до правоохоронної системи України, на предмет ймовірної співпраці із працівниками колишнього спецпідрозділу "Беркут"в період січня-лютого 2014 року", − повідомив у документі звернення Олександр Згіблов.

Він також зазначив, що необхідно повідомити, де знаходився Андрій Кириченко, як працівник правоохоронних органів, у період грудня2013 по березень 2014 року. А також перевірити його можливі зв’язки із сепаратистськими організаціями ДНР та ЛНР.

Зазначимо, що і в соцмережі навколо ймовірної хакерської атаки сторінки радника міського голови розгорнулися дискусії. Так, місцевий активіст Сергій Костенко сумнівається у тому, що сторінка була зламана, оскільки для цього необхідно виконати ряд злочинних дій, яких не було помічено.

"Отже, для того, щоб зламати акаунт потрібно мати доступ до його пошти, судячи з усього вона не зламана, доступ до його телефону, судячи з усього він його не губив, доступ до його комп'ютера, це вже, скоріше за все, можна звинувачувати рідних. А ще можна викласти скріншот розділу "Безпека та авторизація", який покаже нам правду", − зазначив на своїй сторінці у Facebook Сергій Костенко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, водій черкаського мера отримав чергове підвищення в міськраді.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут