Черкаський депутат заявив, що боргів не має: підозрює шахрайство

Черкаський депутат Сергій Кудактін заявив, що не має ніяких фінансових зобовязань перед кредитною спілкою «Федерацією». Усі борги, які він перед тим мав, давно сплачені. Про це він написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Нагадаємо, що ліквідатор кредитної спілки «Федерація» Наталія Носань виставила через систему «Прозоро» кредитний борг Сергія Кудактіна. Сума боргу – 400 тис. грн. Серед них – як тіло кредиту, так і відсотки. Мотивувала цей аукціон тим, що, мовляв, є рішення Соснівського районного суду, який визнав фінансові зобовязання депутата.   

Сергій Кудактін розповів, що історія із кредитом мала місце. Він виступив поручителем  за одну людину і, по класиці жанру, потім довелося все виплачувати самому

«Рішення суду про стягнення з мене боргу було ще 2012 року. Рішення суду мною виконане багато років тому, борг сплачений і є постанова про закінчення виконавчого провадження від ДВС. Аж тут в новинах бачу про аукціон по продажу боргу. Боргу, який давним-давно сплачений», – зазначив Сергій Кудактін.

Нині він разом із юристами готує відповідні заяви до правоохоронних органів, а також вивчає цю ситуацію на предмет шахрайства.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net