Черкаський депутат запропонував компенсувати перевізникам вартість обслуговування пільговиків

"Вільнодемократівець" Тарас Коломієць пропонує компенсувати приватним перевізникам вартість обслуговування пільговиків. Такий запит він зачитав сьогодні, 20 лютого, під час сесії міської ради.

Про це передає кореспондент сайту vikka.ua.

Так, депутат зазначив, що зараз приватні перевізники за власний рахунок обслуговують 14 пільгових категорій. У свою чергу, згідно з фінпланом, за перевезення пільговиків у тролейбусах КП "Черкасиелектротранс" з бюджету отримує понад 50 мільйонів гривень.

"Враховуючи те, що зимовий період видався теплим і виникла економія бюджетних коштів на зимове прибирання доріг, пропоную перерозподілити кошти в сумі 2 млн. грн. на компенсацію пільгового проїзду приватним перевізникам", – запропонував Тарас Коломієць.

Окрім цього він зазначив, що для забезпечення прозорості розподілу коштів між приватними перевізниками необхідно провести виплати відповідно до даних системи диспетчеризації та GPS-моніторингу пропорційно відсотку виконаних рейсів на маршруті.

На думку "вільнодемократівця", таке рішення зніме соціальну напругу та надасть перевізникам додаткові стимули щодо підключення до системи GPS-моніторингу, а також стане кроком до запровадження заходів передбачених концепцією транспортної реформи прийнятою в 2019 році, а саме: оплатою за фактично виконану транспорту роботу.

"Прошу покласти розробку нормативного акту щодо компенсації перевезення пільговиків в транспорті приватних перевізників на управління транспорту ЧМР та долучити до даної роботи помічника міського голови з питань транспорту Павла Мосійчука", – підсумував депутат.

Пропозиція Тараса Коломійця не набрала достатньої кількості голосів. За неї проголосували лише 15 депутатів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, директору "Черкасиелектротрансу" "світить" майже 75 тисяч гривень щомісячної зарплати.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут