Черкаський депутат просив забезпечити дитячі садки засобами гігієни

Закупити рідке мило та дозатор у заклади дошкільної освіти. З такою пропозицією виступив під час сесії Черкаської міської ради обранець Станіслав Лукирич.

Про це із зали засідання передає кореспондент сайту vikka.ua.

Про нестачу рідкого мила для рук та дозаторів у садках депутат дізнався під час робочих візитів до ДНЗ, коли відвозив туди дезінфікуючі розчини. Він зазначив, що згідно санітарних норм, рідке мило має бути біля умивальників у групових осередках.

"Діти, які відвідують садочки і ті, які з 15 червня підуть до них, не мають можливості помити руки чи вмитися. Робити водні процедури одним шматком мила не гігієнічно. Враховуючи той факт, що у міському бюджеті передбачалися кошти на придбання миючих засобів, прошу дати доручення департаменту освіти надати всім дитячим садочкам Черкас необхідні засоби для миття рук: рідке мило та дозатори", – підкреслив Станіслав Лукирич.

У відповідь на депутатське звернення департамент освіти заявив: щороку закуповують миючі засоби, зокрема й з дозаторами. Закупівлі, мовляв, проводять з появою потреби.

У свою чергу, "вільнодемократівець" Володимир Гриценко додав, що і в школах міста, де нині проходить ЗНО, також бракує мила з дозаторами.

Пропозицію Станіслава Лукирича підтримали 28 обранців. Рішення було прийнято.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаським закладам освіти обранці передали дезінфікуючі засоби.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут