Черкаський ансамбль естрадного танцю "Санрайз" Центру дитячої та юнацької творчості став лауреатом Міжнародного вокально-хореографічного конкурсу "Крок до успіху", який 22 жовтня проходив у Києві. Про це повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.
Тож колектив має результати:
– молодша група – перемога у віковій категорії "діти 6-7 років";
– середня група – II місце серед дітей 8-10 років;
– старша група – III місце у категорії "11 – 13 років".
Як повідомляв сайт vikka.ua, на День міста черкасцям подарували шоу на воді.