додому Новини Черкаські волонтери запрошують родичів атовців на тренінг-антистрес

Черкаські волонтери запрошують родичів атовців на тренінг-антистрес

0

Антистресовий тренінг "Контроль емоцій + зняття напруги" відбудеться у Черкасах 27 лютого. Про це інформує "ГромЧе".

Захід влаштовують черкаські волонтери, а до участі запрошують подруг, дружин, сестер, мам учасників бойових дій у зоні АТО, а також жінок-волонтерок. Тренінг проведе психолог Вікторія Дорошенко.

З собою організатори радять брати зручний спортивний одяг та змінне взуття, каремат або ж ковдру для занять психогімнастикою, воду, чай, і смаколики для кави-паузи, а також гарний настрій.

Розпочнеться тренінг о 10.00 у спортивному залі імені Сергія Амброса (вул. Благовісна, 170). Триватиме впродовж п’яти годин. Довідки за тел. 063-317-36-97.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські волонтери подарували пенсіонерці з Донеччини інвалідний візок.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version