Черкаські воїни отримуватимуть щорічну матеріальну допомогу до Дня Незалежності

Черкасцям, які захищають східні кордони країни, місцева влада планує виплачувати премії до Дня Незалежності України у розмірі 1000 гривень. Порядок виплат 26 грудня був ухвалений виконавчим комітетом, інформує офіційний сайт Черкаської міськради.

Право на отримання такої допомоги мають усі військові зі статусом "Учасника бойових дій", "Особи з інвалідністю внаслідок війни" та "Бійця-добровольця".

Добровольці, аби отримувати премію, мають звернутися з особистою заявою на ім’я директора департаменту соціальної політики. Перелік необхідних документів: копія паспорта, копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та копія посвідчення "Бійця-добровольця", виданогоо Черкаською обласною радою.

Бійці зі статусом "Учасника бойових дій" та "Особи з інвалідністю внаслідок війни" таку матеріальну допомогу отримуватимуть без особистого звернення, кошти їм нараховуватимуться на підставі інформації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаських військових нагородили почесними відзнаками.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук