додому Новини Черкащина Черкаські вершники – у числі найкращих в Україні

Черкаські вершники – у числі найкращих в Україні

0
ck-oda.gov.ua

Кубок України з подолання перешкод з кінного спорту відбувся у Жашкові. За нагороди змагались учасники із Сум, Миколаєва, Одеси, Києва та Миколаєва.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Черкаську область представляли четверо спортсменів – Юлія Третяк та Тетяна Цвінтарна з Черкас і жашківчани Іван Кирилюк та Артем Поліщук.

Юлія Третяк з конем Талуба у подоланні перешкод висотою у 145 та 150 сантиметрів виборола сріблу нагороду, а бронзу отримав Артем Поліщук разом із конем Кадрія.

Третє місце у подоланні перешкод висотою 120 сантиметрів у Івана Кирилюка з конем Корне Бой.

У подоланні перешкод висотою 140 сантиметрів Артем Поліщук з конем Кадрія стали срібними призерами змагань, а Юлія Третяк з конем Талуба вибороли бронзові медалі.

Тетяна Цвінтарна з конем Колібрі у подоланні перешкод висотою 120 сантиметрів посіли третю сходинку п’єдесталу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський вершник виборов «срібло» Кубку України.