додому Новини Спорт Черкаські велоспортсмени у трійці найкращих в Україні (Фото)

Черкаські велоспортсмени у трійці найкращих в Україні (Фото)

0

Черкащани взяли участь у Відкритому командному чемпіонаті України у багатоденній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок.

Змагання відбулись з 22 по 25 квітня у Львові. За нагороди змагались 200 спортсменів з 9 країн, інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

До Львова завітали велогонщики з Польщі. Протягом 4 днів велосипедисти долали три автошляхи Львівської області: Жовква-Зіболки, Львів-Пустомити-Меденичі та Трускавець-Борислав-смт Східниця.

Черкаську область на змаганнях представляло 6 спортсменів.

Протягом усього змагального періоду у трійці найкращих були лише закордонні спортсмени. Проте останнього дня змагань черкасець Віталій Новаковський – єдиний українець, який завершив гонку на другому місці, поступившись декількома метрами поляку.

За підсумками змагань команда області у складі Віталія Новаковського, Костянтина Рибарука, Ростислава Царана, Саміра Джабраілова та Максима Стіли здобула срібні медалі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани вибороли нагороди Кубку України з легкоатлетичних метань.