додому Новини Черкащина Черкаські велосипедисти з медалями всеукраїнських змагань

Черкаські велосипедисти з медалями всеукраїнських змагань

0

Кубок України з велосипедного спорту проходив у Знам’янці з 15 до 17 жовтня. Про це повідомляє пресслужба управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

За медалі змагались спортсмени з Києва, Кропивницького, Полтави та Донецька.

Черкаську область представляло 13 велосипедистів. До обласного центру їм вдалось привезти низку медалей.

У Кубку України в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків Віталій Новаковський став чемпіоном, Костянтин Рибарук виборов бронзову нагороду.

У всеукраїнських змаганнях серед дівчат Каріна Левченко здобула срібну медаль, а Софія Запорожець -бронзову.

Серед юнаків 2008-2009 років народження Богдан Ліщенко посів друге місце.

Каріна Ліщенко серед дівчат 2008 року та молодші здобула срібло, а Юлія Тичковська посіла третє місце.

Велосипедисти посіли низку призових місць у естафеті, а саме: чоловіча команда Черкаської області у складі: Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко вибороли золоті медалі.

Серед дівчат 2008 року народження та молодші у складі: Юлія Тичковська, Ганна Слинько та Каріна Ліщенко стали чемпіонками.

Команда області дівчат у складі: Каріна Левченко та Софія Запорожець посіли друге місце.

Серед молодших юнаків Дмитро Капітан та Богдан Ліщенко здобули срібні нагороди.