НовиниЧеркасиЧеркаські триатлоністи здобули нагороди чемпіонату України

Черкаські триатлоністи здобули нагороди чемпіонату України

-

Чемпіонат України з триатлону серед дорослих, молоді та юніорів, а також Кубок України серед юнаків та кадетів відбувся з 15 по 18 грудня у Львові. Про це повідомляють у Відділенні НОК України в Черкаській області.

За медалі змагались спортсмени з Полтави, Донецька, Хмельницького, Житомира, Запоріжжя та Києва.

Черкащину на змаганнях представляли 10 триатлоністів. Вони вибороли низку нагород.

Олександра Бондар стала чемпіонкою України серед дівчат на дистанціях 500 метрів плавання та 3 кілометри бігу
Володимир Шерстов виборов золоту медаль серед юнаків у цій же дисципліні.
Максим Лісун посів третє місце також серед юнаків.
Денис Снесар здобув бронзову медаль на дистанціях 800 метрів плавання та 5 кілометрів бігу серед чоловіків молодь.
Денис Рижий став срібним призером чемпіонату України серед юніорів.

У Драбівській громаді відтепер завжди буде водопостачання. Навіть попри відключення електроенергії. На місцевому водозаборів становили потужний генератор.