додому Новини Черкащина Черкаські триатлоністи здобули нагороди чемпіонату України (ФОТО)

Черкаські триатлоністи здобули нагороди чемпіонату України (ФОТО)

0

У Вишгороді на Київщині відбувся відкритий чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції (дорослі, молодь). Триатлоністи з Черкащини Олексій Сюткін та Каріна Євтушенко здобули на першості призові місця, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

На дистанції 1 км плавання – 5 км біг (чоловіки) Олексій Сюткін виборов друге місце. На дистанції 1,5 км плавання – 40 км велосипедна гонка – 10 км біг (чоловіки) Олексій Сюткін здобув третє місце. На дистанції 1,5 км плавання – 40 км велосипедна гонка – 10 км біг (жінки, молодь) Каріна Євтушенко здобула третє місце.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на чемпіонаті України черкаські легкоатлети вибороли "срібло" та "бронзу".