Черкаські театрали повстали проти Проскурні

Колектив Черкаського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка планує просити обласну владу прискіпливо вивчити діяльність в. о. художнього керівника театру Сергія Проскурні. Під колективним зверненням до обласних очільників підписалося уже близько 30 працівників театру. Втім поки що його ще нікуди не направляли. Про це у Facebook повідомив актор театру Олександр Гуменний.

"Можна багато писати про причини написання цього звернення, але, на мій погляд, головна причина – це сам пан Проскурня, який своїми діями (а частіше, скоріш, своєю бездіяльністю, як в. о.художнього керівника!) довів значну частину нашого колективу до цього кроку! Єдине, що підкреслю (і це є у зверненні), що ми не проти експериментів, але вони мають бути пропорційно збалансовані з основним напрямком мистецького та творчого розвитку театру. А наразі маємо таку статистику: за останні два роки у нашому театрі не було поставлено ЖОДНОЇ української класичної вистави! Натомість вся перевага (і фінансова, і творча) була віддана експериментальним виставам, яких за цей час було поставлено аж 6 (шість)! Внаслідок чого помітно зменшилась кількість відвідувачів театру", – пояснив причину появи листа Гуменний.

Окрім репертуарних претензій, театрали також обурені тим, що значну частину часу Сергій Проскурня проводить у Києві, а не в театрі в Черкасах. За словами Гуменного, підписатись під листом є більше охочих, аніж 30. Однак поки що вони відмовляються це робити, оскільки не хочуть підписуватись поза очі Проскурні.

"Деяка кількість людей також готова поставити свої підписи, але не хочуть робити це, так би мовити, позаочі, бо і на сьогоднішніх ЗАГАЛЬНИХ зборах колективу Сергія Проскурні не було (як це доволі часто відбувалося і раніше!) Ми вже втомилися від його "розповідей" про те, що він "на цей момент в Києві"(с), або "в адміністрації Президента"(с), або в "кабінеті міністрів"(с), тощо… Тим більш що ЖОДНОЇ користі від його "перебування" у вищеназваних місцях театру й досі не було і немає… за всі роки його "керування"!!!", – заявив Гуменний.

Працівники театру сподіваються, що Сергій Проскурня прийде на збори у вівторок, 21 липня, де вони зможуть озвучити йому свої претензії.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net