Черкаські студенти зможуть отримати диплом польської академії

На завершальній стадії перебуває укладення угоди про співробітництво між Черкаським державним технологічним університетом та Полонійною академією в Ченстохові (Польща), у результаті чого студенти за економічними та ІТ-спеціальностями зможуть отримувати подвійні дипломи.

"До впровадження програми подвійного диплому долучились два факультети ЧДТУ – економіки та управління, та інформаційних технологій і систем. Полонійна академія  – це приватний виш, що об'єднує сім інститутів та шкіл – і дуже активно співпрацює із українськими університетами. Це далеко не єдина можливість отримання подвійного диплому для наших студентів – і така співпраця із багатьма закордонними вишами створює можливість забезпечувати додаткові  знання та переваги наших випускників", – зауважив ректор ЧДТУ Олег Григор.

Навчатися у цій академії, протягом одного семестру, зможуть майбутні магістри – уже у березні-квітні наступного року,

У рамках співпраці з  академією планується також і організація та участь у ІІ  Міжнародній  науковій  конференції "Глобальні аспекти світового господарства та  міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки", що відбудеться у  квітні наступного  року в Ченстохові. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаському виші визначили переможців фотосушки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net