НовиниЧеркасиЧеркаські спортсмени-ветерани здобули нагороди на Іграх Нескорених

Черкаські спортсмени-ветерани здобули нагороди на Іграх Нескорених

-

- Advertisment -
13 нагород здобули спортсмени-ветерани війни МСК “Дніпро” на Іграх Нескорених 2024. Про повідомив директор клубу Юрій Гончаров.
Із 30 травня до 2 червня 2024 року у Києві проходили п’яті національні змагання Ігри Нескорених. Цьогорічний національний відбір до української збірної на Ігри Нескорених, які відбудуться в лютому 2025 року в Ванкувері та Вістлері об’єднав військовослужбовців та ветеранів з усіх куточків країни, які зазнали травм, поранень або захворювань під час виконання бойових завдань.
Змагання об’єднали загалом 329 учасників, які змагалися у дев’яти видах адаптивного спорту.Протягом червня спеціальна комісія обере 35 учасників, які представлятимуть Україну на цьому міжнародному заході.
Активними учасниками національних Ігор Нескорених- 2024 були спортсмени-ветерани війни МСК «Дніпро», для багатьох з яких такі змагання були першими:
  • Мазніченко Вадим – стрільба з лука (3 місце).
  • Носенко Олександр – волейбол сидячи, штовхання ядра.
  • Лукашук Артем – баскетбол на кріслах колісних (1 місце у складі збірної команди), волейбол сидячи (1 місце у складі збірної команди), настільний теніс.
  • Скляренко Дмитро – штовхання ядра (3 місце), метання диску (3 місце), волейбол сидячи.
  • Шеренговський Денис – штовхання ядра, метання диску, волейбол сидячи, жим лежачи.
  • Линник Олександр – волейбол сидячи, стрільба з лука.
  • Ключка Богдан – волейбол, баскетбол на кріслах колісних (1 місце у складі збірної команди), веслування на тренажері (1 хв).
  • Юхимець Олексій – настільний теніс (3 місце).
  • Жілін Павло – настільний теніс, стрільба з лука, біг (60 м).
  • Скринський Олександр – стрільба з лука, веслування на тренажері.
  • Дорошко Євгеній – стрільба з лука (1 місце), веслування на тренажері 4 хв (1 місце).
  • Платмір Ярослав – метання диску, штовхання ядра, волейбол сидячи, жим штанги лежачи.
  • Федін Богдан – веслування на тренажері – 4 хв (2 місце), 1 хв (3 місце), волейбол сидячи, легка атлетика.
  • Полін Євгеній – жим штанги лежачи, веслування на тренажері (1 хв), волейбол сидячи.
  • Дмитраш Максим – легка атлетика (біг 100 м (1 місце) та 200 м (1 місце)), веслування на тренажері, баскетбол на кріслах колісних, волейбол сидячи.
  • Ковальчук Валерій – стрільба з луку, волейбол сидячи.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Інтерсіті “Черкаси – Київ” змінив графік руху та сам потяг

Потяг інтерсіті “Черкаси – Київ” відтепер курсує за новим графіком та «новим» потягом. З 8 червня поїзд їздитиме до...

Ексмер отримав на Черкащині посаду: тепер займатиметься теплом

Ексмер нині окупованого міста Олешки на Херсонщині Дмитро Воронов очолив комунальне підприємство “Райтеплоенергія” в місті Золотоноша, що на Черкащині....

Цікаве:

Як знайти роботу в Черкасах без досвіду: покроковий гайд

Пошук першої роботи може бути викликом, особливо якщо ви...

Черкаські мистецькі школи оголошують набір учнів: як туди потрапити?

Мистецькі школи Черкас запрошують на навчання дітей віком від...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x