додому Новини Черкащина Черкаські спортсменки вибороли нагороди чемпіонату України зі спортивного орієнтування

0
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах відбувся у селі Реутинці Сумської області з 12 по 14 лютого.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Черкаську область представляли спортсмени із села Худяки та Сагунівка: Анастасія Хворостян, Дар’я Білоус, Єва Коваленко, Артем Курбатов, Артем Сердитий, Дмитро Грегуль, Віталіна Джулай та Юлія Литвиненко.

В естафеті Дар’я Білоус та Анастасія Хворостян вибороли бронзові медалі у групі Ж16. В особистій першості Анастасія також здобула третє місце на довгій дистанції. На спринтерській дистанції Єва Коваленко стала бронзовою призеркою чемпіонату України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасець припинив співпрацю з футбольним клубом.