Черкаські спортсмени висадили 120 дерев під час "Олімпійської толоки" (Фото)

Черкаські спортсмени відзначили завершення карантину на природі. Влаштували "Олімпійську толоку", на яку зібралася олімпійська та спортивна спільнота міста.

Гуртом на території дитячого оздоровчого центру "Дахнівська Січ" висадили 120 саджанців дерева павловнія, яке вважається таким, що росте найшвидше в світі. Обговорили також ідею висаджувати іменні дерева Героїв-олімпійців: Чемпіонів та призерів Олімпійських Ігор. Про це інформує пресслужба відділення НОК України у Черкаській області.

Долучилися до такої "толоки" срібні призери Олімпійських Ігор Сергій Куліш, Олександр Мотузенко, Олександр Феденко та Чемпіони Юнацьких Олімпійських Ігор Іван Тищенко й Валерія Іваненко. Активно допомагали й інші черкаські спортсмени, тренери, керівники федерацій з видів спорту, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та фізкультурно-спортивних товариств.

"Олімпійський осередок не міг лишатися осторонь, бо кому, як не спортсменам, знати про негаразди з довкіллям. Під час щоденних тренувань на межі людських можливостей наші атлети безпосередньо контактують навколишнім середовищем. Ми точно знаємо про проблеми забруднення повітря, річок, територій. Черкаси мають прекрасну природу: соснові ліси, Дніпро, мальовничі ландшафти. Тут є чудові умови для занять багатьма видами спорту на відкритому повітрі. Ми отримали цей дарунок від наших батьків. Наша місія – зберегти це багатство для нащадків. Захист планети починається з кожного з нас. Тож, коли кожен хоча би раз на рік висадить дерево – допоможе всій планеті. Черкаські олімпійці сьогодні зробили свій внесок у цю благородну справу", – відзначив голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

Як повідомляв сайт vikka.ua, шістьом черкаським спортсменам присвоєно звання "Майстер спорту України".

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут