НовиниЧеркащинаЧеркаські спортсмени вибороли «срібло» всеукраїнських змагань

Черкаські спортсмени вибороли «срібло» всеукраїнських змагань

-

Черкаські спортсмени вдало виступили на відкритому Кубку України у багатоденній гонці та вибороли низку нагород. Змагання проходили у Білій Церкві з 6 по 9 травня.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

За нагороди змагались 200 спортсменів з Донецька, Миколаєва, Тернополя, Києва та Львова. Черкаську область представляли 18 спортсменів. Так, збірна Черкаської області у складі Віталія Новаковського, Костянтина Рибарука, Андрія Підкуйка, Саміра Джабраілова та Ростислава Царана у командному заліку посіла друге місце.

Крім того, Самір Джабраілов виборов перше місце в індивідуальному заліку. На рахунку Віталія Новаковського срібна медаль Кубка України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасців просять підтримати Конєва у номінації MVP сезону в Суперлізі.