НовиниЧеркащинаЧеркаські спортсмени стали призерами чемпіонату України

Черкаські спортсмени стали призерами чемпіонату України

-

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з багатоборства відбувся з 18 по 20 червня у Луцьку. Медалі виборювали спортсмени з 25 областей.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Черкаську область представляли 11 легко атлетів. Їм вдалось привезти нагороди додому.

Тетяна Безшийко виборола бронзову медаль чемпіонату України у бігові на 400 метрів з бар’єрами. Її результат 58,91 секунди.

Денис Нечипоренко здобув «срібло» у бігові на 400 метрів з бар’єрами з результатом 50,77 секунди.

Світлана Марусенко посіла третє місце у штовханні ядра. Дівчина продемонструвала результат 14 метрів 66 сантиметрів.

Ростислав Голубович став бронзовим призером змагань у бігові на 400 метрів з бар’єрами. Його результат – 52,98 секунди.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині встановили рекорд України зі скандинавської ходьби.