додому Новини Освіта Черкаські школи здобули перемогу в першій всеукраїнській Антибулінговій премії «Не цькуй»

Черкаські школи здобули перемогу в першій всеукраїнській Антибулінговій премії «Не цькуй»

0
дитина знущання діти булінг насильство

Навчальні заклади з Черкас стали переможцями Антибулінгової премії «Не цькуй», що цьогоріч відбулася вперше на всеукраїнському рівні. Про це повідомляє пресслужба Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради. 

Премія відзначає найефективніші ініціативи, спрямовані на протидію цькуванню та розвиток безпечного і підтримувального освітнього середовища.

Нагороду в номінації «Сила спільноти» здобула Черкаська спеціалізована школа №20 за проєкт «Черкаси_Gleding». У номінації «Техноактивізм» переміг спільний проєкт Черкаського фізико-математичного ліцею та Черкаської загальноосвітньої школи №4.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version