додому Новини Черкаси Черкаські самбісти вибороли перемоги чемпіонату України

Черкаські самбісти вибороли перемоги чемпіонату України

0
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок старшого віку відбувся з 5 по 7 лютого у Харкові.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Черкаську область на змаганнях представляло 12 спортсменів. Ярославу Стрільцю вдалось стати чемпіоном України з бойового самбо у ваговій категорії +98 кілограмів.

Владислава Торопцева виборола срібну медаль зі спортивного самбо у ваговій категорії 72 кілограмів. А Маргарита Випирайло також стала другою зі спортивного самбо у ваговій категорії 48 кілограмів.

Дмитро Верічев посів третю сходинку чемпіонату України у ваговій +98 кілограмів зі спортивного самбо.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаси прийматимуть Кубок України з греко-римської боротьби.