додому Новини Черкащина Черкаські самбісти вибороли 7 медалей Кубка України

Черкаські самбісти вибороли 7 медалей Кубка України

0
самбо
noc-ch.ck.ua

Кубок України з боротьби самбо серед юнаків, чоловіків, молоді, дорослих та жінок відбувся нещодавно в Кароліна Бугаз, що на Одещині. На килимі за нагороди змагалися 600 спортсменів. Про це повідомляють на сайті ВНОК у Черкаській області.

Черкаську область представляли 12 спортсменів, які вдало завершили ці змагання. Зі спортивного самбо медалі здобули:
Андрій Болобан став переможцем Кубка України у ваговій категорії +98 кілограмів.
Дмитро Верічев має срібло змагань у ваговій категорії +98 кілограмів.
Маргарита Випирайло посіла друге місце у ваговій категорії +47 кілограмів.
Владислава Торопцева піднялася на другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії +72 кілограми серед дорослих. А серед молоді здобула друге місце у цій же ваговій категорії.
Рустав Алієв – на третьому місці у ваговій 98 кілограмів.

самбо

У бойовому самбо:
Владислав Литвин приніс області золоту нагороду змагань у ваговій категорії +98 кілограми.
Анастасія Комович (Сапсай) також виборола золоту медаль у ваговій категорії +80 кілограми.

Як повідомляла vikka.ua, Черкасець здобув срібну медаль на Паралімпіаді.