НовиниЧеркащинаЧеркаські рятувальники тріумфували на престижних змаганнях з акватлону (ФОТО)

Черкаські рятувальники тріумфували на престижних змаганнях з акватлону (ФОТО)

-

16 червня у місті Києві зібралися найсильніші триборці України, аби взяти участь у відбулися змагання Race Nation AQVATHLON, під час яких атлети на час долали стаєрські дистанції з плавання та бігу. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України в Черкаській області.

Для багатьох з понад 300 учасників це своєрідний етап підготовки до міжнародних стартів з цього виду спорту.

Вперше участь у цих змаганнях взяли і співробітники Управління ДСНС у Черкаській області. Офіцери Управління, перший заступник начальника Сергій Озеран та начальник відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи Сергій Єременко, виступали у різних вікових групах, проте це не завадило їм показати відмінні результати під час свого дебютного виступу на цих змаганнях.

Чудовий результат показав Сергій Озеран, який серед 80 спортсменів вікової категорії від 40 до 49 років, проплив 1 км та пробіг 10 км дистанцію швидше за усіх, показавши результат 1 год. 4 хв. 7 секунди.

До останнього сперечався за місце на п"єдесталі Сергій Єременко. Постійно перебуваючи серед лідерів, під час подолання дистанції із 500 метрів плавання та 3 км. бігу, серед 70 спортсменів у своїй віковій категорії, він лише на останніх метрах поступився третьою сходинкою, у підсумку зайнявши 4 місце.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанин здобув два золота чемпіонату України.