До Миколаєва направили два екіпажі рятувальників із Черкас. Вони допомагатимуть розміновувати об’єкти водопостачання в деокупованих населених пунктах. Про це у своєму відеозверненні на фейсбук-сторінці розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/11/09104940/Ryatuvalniki-u-Den-Konstitutsiyi-pratsyuyut-v-posilenomu-rezhimi.jpg)
«Нам зараз допомагають ДСНС, тому що дуже багато мін і не справляємося, багато роботи. Нам допомагає ДСНС, розуміючи важливість питання розмінування міста Миколаєва. Відправляють нам два екіпажа додатково із Черкас. Завтра почнемо першу точку розміновувати».