додому Новини Черкаські правоохоронці розслідують факт побиття школяра однолітками

Черкаські правоохоронці розслідують факт побиття школяра однолітками

0

Працівники Смілянської місцевої прокуратури відкрили кримінальне провадження за фактом побиття у школі учня його однолітками.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

За указаним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) КК України. Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюється слідчим Городищенського відділення Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області. Хід досудового розслідування контролюється керівництвом прокуратури.

Нагадаємо, подія сталася 13 лютого у школі в Городищі. Четверо семикласників напали та побили учня з паралельного класу. Бійка сталася на уроці трудового навчання, коли поряд був вчитель. 13-річного Артема госпіталізували до Черкас у неврологічне відділення дитячої обласної лікарні. У хлопця діагностували струс мозку. Мати постраждалого школяра чекає фінансової допомоги від батьків малолітніх кривдників, а ті вимагають забрати заяву з поліції.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині судитимуть чоловіка, який побив копа.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини!

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version