додому Новини Спорт Черкаські орієнтувальники здобули високі нагороди на чемпіонаті України (Фото)

Черкаські орієнтувальники здобули високі нагороди на чемпіонаті України (Фото)

0

З 2 по 6 вересня у місті Олешки Херсонської області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків.

Черкаську область на змаганнях представляли 15 спортсменів, інформує пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У естафеті чоловічій команді області серед юніорів вдалось вибороти золоту нагороду. Склад команди: Вадим Петрович, Данило Погребець та Богдан Зачешигрива, які є вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради.

Жіноча команда області здобула бронзову нагороду. У складі колективу: Анастасія Хворостян, Дар’я Білоус з Сагунівки та вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради Анастасія Кордонська.

На довгій та спринтерській дистанції Дар’я Білоус з Сагунівки у віковій категорії Ж-14 посіла двічі 2 місце.

А Єгор Зозуля з села Будище на середній дистанції у віковій категорії Ч-12 виборов срібну медаль чемпіонату.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Кобець підписав новий контракт з «Черкаськими Мавпами».