додому Новини Черкаські оперативники затримали в АТО двох ДНРівців

Черкаські оперативники затримали в АТО двох ДНРівців

0

Вчора черкаські правоохоронці з оперативниками Авдіївського міськвідділу міліції затримали двох жителів Авдіївки, які входили до складу терористичної організації "ДНР".

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі обласного управління МВС.

За попередніми даними, затримані брали активну участь в діяльності донецького незаконного збройного формування "Шахтарська дивізія". Один із них(позивний "Шеф") був старшим відділення дивізії, інший (позивний "Акула") – корегував ведення вогню артилерійських установок.

Зловмисникам оголошено про підозру за частиною 5 статті 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої. Стосовно чоловіків обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version