Черкаські обранці розширили перелік отримувачів послуги «Інватаксі»

25 лютого депутати Черкаської міської ради підтримали проект рішення щодо розширення переліку категорій осіб з інвалідністю, які можуть скористатися послугою «Інватаксі».

Про це інформує пресслужба міськради.

Раніше соціальна послуга з перевезення автомобілем спеціалізованого призначення надавалася лише особам з інвалідністю І та ІІ групи, а також дітям з інвалідністю, які пересувалися за допомогою візків.

Тепер скористатися послугами «Інватаксі» мають право:

– особи з інвалідністю І та ІІ групи;

– діти з інвалідністю, захворювання, розлади, травми або стани яких призвели до неможливості пересуватися самостійно, та які згідно зі встановленими медичними показниками користуються кріслом колісним або іншими допоміжними засобами (милиці, ходунки) і потребують отримання послуги з перевезення автомобілем спеціалізованого призначення.

Як повідомляє директор департаменту соціальної політики Євгеній Данченко, станом на сьогодні на обліку в департаменті соціальної політики перебуває близько 900 осіб з інвалідністю, які користуються допоміжними засобами пересування (милиці, ходунки), а отже потреба в такій послузі була для них нагальною.

Як повідомляв сайт vikka.ua, соратник черкаського мера очолив фракцію «За майбутнє» у міській раді.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут