Черкаські медики просять мера виділити кошти на їх захист в умовах карантину

Медичні працівники Черкас звернулися до мера міста Анатолія Бондаренка з проханням сприяти виділенню коштів для придбання засобів їхнього індивідуального захисту, антисептиків та дезінфікуючих засобів.

Відповідне звернення опубліковано на сторінці Третьої міської лікарні ШМД.

"Серед нас є багато професіоналів, які працювали в період різних епідемій, знають специфіку розвитку епідемічного процесу та шляхи його подолання. Одним із найважливіших аспектів подолання епідемії є своєчасне надання медичної допомоги – як з метою зменшення рівня захворюваності наших громадян, так і попередження смертності при важких випадках. При цьому така допомога повинна бути безпечною для пацієнтів в частині ризику інфікування в лікувальному закладі", – зазначили у звернені медики.

Вони додали, що їхнє звернення про захист медпрацівників – в першу чергу створене з думкою про тих, хто має високий ризик не пережити пандемію коронавірусу. Без лікаря, медсестри, лаборанта, санітарки не буде працювати апарат ШВЛ і ставати безпечним без належної дезінфекції для іншого пацієнта. Нестача медичних працівників вже стала національною проблемою Італії, Іспанії та інших країн, де вимушені вибирати – кому надавати медичну допомогу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, небайдужі черкащани допомагають працівникам екстренки.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут