Черкаські медики отримали міні-реанімацію на колесах

Медики Черкаського центру екстреної медичної допомоги отримали другий автобус для транспортування важкохворих пацієнтів. Про це повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги Ірина Назарок.
Медики екстренки Черкащини отримали спеціалізований медичний автобус для транспортування важкохворих пацієнтів

Автобус має усе необхідне медичне устаткування, обладнаний сучасними багатофункціональними ношами, апаратами ШВЛ, кисневим забезпеченням, моніторами, інфузоматами, дефібриляторами тощо. У ньому є місця для пацієнтів з легкими травмами та п’ять місць для пацієнтів у важкому стані.

Автобус призначений для здійснення тривалих транспортувань на далекі відстані (й у інші країни) пацієнтів в будь-яких станах, зокрема й критичних.

Перед отриманням автобусу медики пройшли навчання. Його проводив персонал догоспітальної клініки при лікарні Університету Осло.

Проект зі створення 5-тьох спеціалізованих медичних автобусів реалізований спільно урядами Норвегії та України. Ідея виникла у зв’язку зі збільшенням кількості перевезень пацієнтів, які постраждали внаслідок військових дій. Один автобус вже курсує територією України. Схожих транспортів немає в жодній із європейських країн.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net