НовиниЧеркаси"Черкаські Мавпи-Дніпро” стали першим півфіналістом Суперліги з баскетболу

“Черкаські Мавпи-Дніпро” стали першим півфіналістом Суперліги з баскетболу

-

Черкаські Мавпи виграли у Запоріжжя чвертьфінальну серію плей-оф 2:0 і першими вийшли до півфіналу. Про це інформує сайт Черкаських мавп.

У другому матчі на власному майданчику Черкаські Мавпи виграли 82:67.
Перші три чверті на майданчику була рівна боротьба, при цьому в другій чверті попереду була команда з Запоріжжя, виграючи максимум +7. В третій чверті лідер змінювався 8 раз, але завершилось за рівного рахунку 53:53. Вирішальним став початок четвертої чверті – перші п’ять хвилин Черкаські Мавпи виграли 18:4, фактично знявши питання про переможця.

Найрезультативнішим в матчі став Ерік Бун з 23 очками, також відзначимо вклад Кирила Марченка в ривку в четвертій чверті – він завершив матч з 19 очками.  У Андрія Агафонова 18 очок та 6 підбирань.

У Запоріжжя 20 очок та 13 підбирань набрав Максим Нікітін, також до дабл-даблу були близькі Роман Морозов (16 очок та 8 підбирань) і Андрій Хохоник (9 очок, 12 передач).
Черкаські Мавпи виграють серію 2:0 і чекають свого суперника в півфіналі, яким стане переможець серії Дніпра та Політехніки-Галичини.