НовиниЧеркасиЧеркаські Мавпи Дніпро перемогли «Запоріжжя» в першому матчі плей-оф

Черкаські Мавпи Дніпро перемогли «Запоріжжя» в першому матчі плей-оф

-

Вирішальну стадію сезону Суперліги Favbet – серiю плей-оф – вiдкрили Запоріжжя та Черкаські Мавпи-Дніпро – четверта та п’ята команди ліги за підсумками регулярного сезону. Про це повідомляє сайт Черкаських Мавп.

На першому етапі чемпіонату команди зіграли три зустрічі. Перевага у особистих взаєминах до сьогоднішнього протистояння була на боці запорожців – 2:1. Сьогодні Черкаські Мавпи зрівняли рахунок у сезонній серії, перемігши суперника з рахунком 90:81, але головне – встановили своє лідерство у плей-оф.

Дебют поєдинку вийшов дуже динамічним із великою кількістю змін лідера. Обидві команди якісно влучали з поля, у тому числі і з периметра (по 5 успішних спроб із 6 (!) в обох суперників у перші 8 хвилин). Абсолютно закономірно у цій атакуючій феєрії за підсумками стартової чверті команди розділив лише один пункт – 30:29 на користь Запоріжжя.

Підопічні Володимира Плеханова вели в рахунку і всю першу п’ятихвилинку чверті N2, проте потім втратили лідерство. На велику перерву у статусі лідера пішли Мавпи, проте їхній гандикап склав лише одне володіння – 50:47. У цій десятихвилинці у команд знизився відсоток влучань триочкових кидків, проте він все одно знаходився на “космічній” позначці “50+”. Підопічні Артема Слiпенчука в цьому компоненті і точностi кидків з гри взагалі, перевершували свого суперника, значно краще рухали м’яч (14 результативних передач проти 8), результативніше у Мавп діяла і лава запасних.

У перші 7 хвилин 3-ї чверті клуб із Черкас організував чудовий ривок 15:4 – вперше у матчі перевага однієї з команд досягла двозначної позначки. У складі Мавп бездоганно здалеку атакував кошик номінальних господарів паркету Кирило Марченко – 100% реалізація 4-х спроб за дві з половиною чверті. Підопічні Артема Сліпенчука домінували у чверті: в одному з моментів їхня перевага становила 16 пунктів, проте перед останньою перервою суперник скоротив його вдвічі та залишив за собою шанси на перемогу.

Менше ніж за хвилину вирішального 10-хвилинного відрізку Запоріжжя наблизилося до суперника на дистанцію одного володіння (66:69). Проте досить швидко Черкаські Мавпи повернули свою перевагу на двозначну позначку. Клуб із Черкас утримав лідерство і таким чином відкрив рахунок у серії.

У складі переможців найрезультативнішим гравцем став Андрій Агафонов – 27 очок. 20 очок – в активі Кирила Марченка, 19 – Джелейна Далкорта. У Запоріжжя 26 очок набрав Максим Нікітін, 21 – Віталій Биков. Нікітін до свого доробка додав 10 підбирань – дабл-дабл. Ще один дабл-дабл – в активі Андрія Хохоніка: 12 очок + 12 підбирань.