додому Новини Черкаси «Черкаські Мавпи» у важкій кінцівці поступаються «Одесі»

«Черкаські Мавпи» у важкій кінцівці поступаються «Одесі»

0
mavpabasket.com

«Черкаські Мавпи» провели свій третій домашній матч у рамках Суперліги Windrose. Зустріч із Одесою стала рівною та результативною. Черкасці поступилися з рахунком 81:86. Про це повідомляє прес-служба БК «Черкаські Мавпи».

Команди подарували глядачам рівний матч протягом усіх 40 хвилин. Краще гру розпочали черкасці. Лідер команди Родні Первіс безпомилково виконував кидки з середньої та дальньої відстані, ще в першій половині набравши 16 очок. Йому допомагав Дювон Максвелл, який традиційно агресивно йшов на кільце, виконував данки та хороші лей-апи.

Натомість «Одеса» користувалася своїми сильними боками. Лейманіс, Блаус, Келлісон реалізовували свої кидки з різних дистанцій. А центровий Андрій Агафонов комфортно себе почував на посту, де перегравав не таку високу передню лінію «Мавп».

Так, команди змінювали лідерство протягом усього матчу. У четвертій чверті важливі кидки «Мавпам» забезпечив Макс Конате, котрий набрав 7 очок поспіль і дозволив команді мати невеличку перевагу. Втім ключовий момент стався у самій кінцівці гри. Головний скорер одеси Чарльз Келлісон забив два дальніх поспіль, чим і підбив риску у матчі. 81:86, «Черкаські Мавпи» зазнають другої поспіль домашньої поразки.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Родні Первіс. Захисник «Мавп» здобув 24 очка, віддав 5 передач. Дабл-дабл оформив Дювон Максвелл – 22 очка, 11 підбирань.

Черкаські Мавпи – Одеса – 81:86 (22:25, 21:17, 15:20, 23:24)
Черкаські Мавпи: Первіс 24о + 5пр, Максвелл 22о + 11пд, Конате 8, Ткаченко 8, Кольченко 6 – старт; Хамільтон 9о + 7пд, Бондаренко 2, Приймак 2, Попов, Скіра.
Одеса: Келлісон 22о + 9пр, Агафонов 18, Лейманіс 16, Носков 5, Новіков – старт; Лаурис 11, Фіцпатрік 10, Балабан 2, Ткачук 2, Шорсткий.

Як повідомляла vikka.ua, «Черкаські Мавпи» не змогли переграти «Хімік».