НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи» здобули блискучу перемогу над «Хіміком»

«Черкаські Мавпи» здобули блискучу перемогу над «Хіміком»

-

«Мавпи» здобули найяскравішу перемогу в сезоні. Поступаючись в рахунку 22 очка, черкасці відігралися і здобули перемогу з рахунком 79:77.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Більш ніж половина першої чверті гра була на рівних. Ближче до закінчення, «Хімік» почав виривати лідерство. Прикро, але черкащанам так і не вдалось наздогнати баскетболістів «Хіміка». Перша чверть завершилась з різницею у 15 очок, на користь гостей з міста Южне.

У другій чверті «Мавпам», також не щастило. Черкащанам не вдалось за всю чверть покращити свої позиції. А баскетболісти «Хіміка» навпаки, поступово збільшували різницю в рахунку на свою користь. На кінець першої половини «Хімік» лідирував з рахунком 29:45.

У третій чверті вдача повернулася на бік «Мавп». Ряд прикрих втрат від «Хіміка» та злагоджена гра черкащан у захисті, дали гарний шанс «Мавпам» суттєво зменшити різницю в рахунку, яким вони й скористалися. На кінець третьої чверті різниця склала 7 очок, на користь «Хіміка».

Остання чверть виявилась дуже напруженою для обох команд. «Мавпи» неодноразово майже впритул наближались до «Хіміка». А на останніх хвилинах їм вдалось взяти лідерство. Свою перевагу черкащани не відпустили до кінця матчу та отримали перемогу в надважкому матчі.

Це вже друга перемога поспіль. У наступному матчі 23 січня «Черкаські Мавпи» зіграють з «Миколаєвом».

Як повідомляв сайт vikka.ua, Отверченко залишив «Черкаські Мавпи».