НовиниЧеркащина"Черкаські Мавпи" втретє в сезоні перемогли "Хімік"

"Черкаські Мавпи" втретє в сезоні перемогли "Хімік"

-

Підопічні Максима Міхельсона в результативному матчі оформили третю перемогу над одним з лідерів чемпіонату та своїм принциповим суперником у турнірній таблиці. Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

"Черкаські Мавпи", з новачком клубу Максом Конате у складі, зі старту матчу спробували відірватися у рахунку. MVP Матчу зірок Шахід Девіс разом з одноклубниками організували міні-ривок на старті гри для своєї команди, після якого клуб повів у рахунку 6:0.

"Хімік" намагався включитися у гру та скоротити відрив, проте черкасці все ж перемогли у чверті з рахунком 19:22.

У другому періоді южанці увімкнулися та змогли перегнати в рахунку "Черкаських Мавп". Вони змогли перейняти ініціативу та закінчили період з рахунком 49:44. Вже в другій половині черкасці змогли зрівняти рахунок та завдяки грі новачка Макса Конате перегнали "Хімік".

У останній десятихвилинці черкасці продовжили вести рахунок. Вони змогли перемогти команду "Хімік" з рахунком 85:92.

Наступна гра "Черкаських Мавп" відбудеться вже цієї неділі в Одесі, де черкасці зустрінуться з місцевою командою "БІПА". Южненці ж в той же день вдома будуть приймати чинного чемпіона країни − Будівельник.

Як повідомляв сайт vikka.ua, до складу "Черкаських Мавп" приєднався потужний форвард.