додому Новини Черкащина "Черкаські Мавпи" виграли усі матчі Меморіалу Гаврилова

"Черкаські Мавпи" виграли усі матчі Меморіалу Гаврилова

0

БК "Черкаські Мавпи" переміг харківський Політехнік у вирішальному матчі Меморіалу Гаврилова – 82:77. До цього команда Максима Міхельсона здобула дві упевнені перемоги над "Запоріжжям" та "Миколаєвом". Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

24 вересня у дебюті поєдинку харків’яни намагалися нав’язати черкащанам свою гру. Перевага Політехніка доходила до 8 очок. За підсумками стартової чверті, вона становила 6 балів. До перерви команда Максима Міхельсона скоротила цю різницю до 2 очок.

Втім харків’яни не бажали поступатися. Уперта боротьба в третій чверті зберегла практично рівні шанси на успіх на заключну 10-хвилинку.

Тон на вирішальну частину матчу задав слем-данк Івана Ткаченка. "Мавпи" поступово відірвалися, утримуючи 5-очкову перевагу. Харків’яни зберігали інтригу до останнього, скоротивши різницю до 2-х очок. Але відігратися після триочкового Кольченка Політехнік вже не встиг. Капітан команди Олександр Кольченко був близьким до трібл-даблу: 16 очок, 8 підбирань та 8 передач.

Болгарський легіонер Станімір Маринов здобув 20 очок.

Третя перемога Черкаських Мавп у трьох матчах забезпечила їм загальну перемогу на турнірі.

Зазначимо, в попередніх поєдинках Мавпи здолали Запоріжжя-ZOG (75:65) та Миколаїв (95:69).

Меморіал Гаврилова став останнім підготовчим етапом черкаського баскетбольного клубу перед стартом Суперліги Парі-Матч.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" розіграють трофей на турнірі "Меморіал Гаврилова".