НовиниЧеркасиЧеркаські Мавпи виборюють другу поспіль перемогу

Черкаські Мавпи виборюють другу поспіль перемогу

-

Черкаські Мавпи в матчі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch перемогли Старий Луцьк.

Команда Артема Сліпенчука лідирувала майже протягом всієї ігрової дистанції, не підпускаючи суперника. У Старого Луцька лідерську гру продемонстрував форвард Євген Коровяков, який набрав 29 очок, одного цього було недостатньо для того щоб наздогнати черкасців, у складі яких відразу три гравці набрали 18 і більше очок. Окрім результативної гри американського тандему Максвелл — Лейк варто відзначити 21 очко ветерана Дмитра Липовцева, який набрав 18 ще до великої перерви.

Черкасці продемонстрували високі кидкові показники, закинувши 12 з 29 триочкових (41%) та 51% середніх. В четвертій чверті гості наближалися до Мавп на дистанцію 6 очок, однак ближче черскасці суперника не підпустили, вигравши з рахунком 80:72.

Мавпи взяли реванш у Старого Луцька за поразку в першому колі, зрівнялися з лучанами за показниками в турнірній таблиці та вперше в сезоні виграли два матчі поспіль.

Закриватимуть черкаський бабл команди 12 січня, коли Мавпи зіграють проти Київ-Баскета, а Старий Луцьк протистоятиме Запоріжжю.