НовиниЧеркащина«Черкаські Мавпи» у рівному матчі перемогли «Миколаїв»

«Черкаські Мавпи» у рівному матчі перемогли «Миколаїв»

-

У черговому турі Суперліги Windrose “Черкаські Мавпи” зустрічалися із сусідом по турнірній таблиці – “Миколаєвом”. Принципове протистояння завершилося перемогою Мавп – 81:71. Про це повідомляють на сайті «Черкаських Мавп».

Команди почали без розвідки в швидкому темпі, але відчувалось, що це матч аутсайдерів – за першу половину гри і “Черкаські Мавпи”, і “Миколаїв” допустили до 10 втрат, а за весь матч на двох число втрат досягло 34.

При цьому гравці “Миколаєва” влучали краще – 46% проти 38%, плюс показали чудову реалізацію штрафних – 93% (14 з 15). Це дозволило вже в кінцівці першої чверті гостям відірватись на 8 очок (16:24), а до великої перерви створити ще комфортнішу перевагу (35:47).

У третій чверті “Черкаським Мавпам” вдалось переломити хід гри і за наступні 10 хвилин максимально приблизитись до суперника – 53:55. А на початку останньої чверті господарі вишли вперед і вже “Миколаїв” опинився у ролі наздоганяючих. Втім, з цією роллю гості не впорались – останню хвилину команди почали при +9 для Мавп і ця перевага господарів зрештою збільшилась до 10 очок.

Кращим в матчі став Генрі Дугат, на рахунку якого 22 очки, 8 підбирань, 5 передач та 4 перехоплення.

Наступний матч “Черкаські Мавпи” проведуть 24 грудня проти “Київ-Баскета”. Початок о 19:00.