НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи» у насиченому матчі поступаються «Соколам»

«Черкаські Мавпи» у насиченому матчі поступаються «Соколам»

-

«Черкаські Мавпи» відіграли другий матч товариського турніру «Avantazh Cup» у Харкові. Підопічні Максима Міхельсона зазнали поразки від господарів – «Харківських Соколів». Рахунок матчу – 76:79.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Черкаські Мавпи
mavpabasket.com

Зі старту гри команди почали результативну гру, обмінюючись кидками. До середини першої чверті харків’яни налагодили стабільний набір очок і вже відірвалися на відстань 10-ти очок, а згодом ще збільшили відрив – 32:18.

На початку другої чверті «Мавпи» скоротили відставання до 9-ти балів, втім ненадовго. «Соколи» продовжували влучати кидки з високим відсотком і пішли на велику перерву за комфортної переваги – 49:33.

Друга половина пройшла під знаком погоні «Мавп» за «Соколами». Поступово підопічні Максима Міхельсона таки почали скорочувати відставання. Зусиллями Ткаченка, Максвелла та інших черкасці дісталися до суперника на відстань 8-ми очок і виграли третю чверть – 63:55.

У заключній 10-хвилинці «Мавпи» приголомшили суперника хорошим ривком. Емоційний дальній від Первіса, кілька швидких проривів від Кольченка і Ткаченка – все це дозволило команді скоротити відставання до трьох балів. «Мавпи» до останніх секунд були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, втім харків’яни втримали переможний для себе результат – 79:76.

«Харківські Соколи» – «Черкаські Мавпи» – 79:76 (32:18, 17:15, 14:22, 16:21)
ЧМ: Кольченко – 8+6 підб, 5 пер; Ткаченко – 9+5 підб; Конате – 10+7 підб; Бондаренко – 13+4 підб; Токовенко – 4 – старт; Первіс – 16+5 підб; Максвелл – 12+10 підб, 3 перех, 4 блок; Приймак – 4+4 підб;

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Черкаські Мавпи» підписали нового форварда.