НовиниСпорт«Черкаські Мавпи» розгромили «Харківських Соколів» (Фото, відео)

«Черкаські Мавпи» розгромили «Харківських Соколів» (Фото, відео)

-

«Черкаські Мавпи» впевнено розпочали четверте коло Суперліги Паріматч. На власному паркеті черкасці розібралися із «Харківськими Соколами» – 96:71.

Про це інформує клубна пресслужба.

Впевнено та потужні всі 40 хвилин. «Черкаські Мавпи» з перших хвилин вийшли вперед і з кожною хвилиною лише нарощували свою перевагу. Так, за 20 хвилин черкасці заволоділи впевненим гандикапом +18. Вдалося це за рахунок реалізації. Підопічні Максима Міхельсона влучили 19 разів з гри, на що суперник відповів 11-ма пострілами. Окрім цього, під щитами та в командній грі господарі також виглядали впевненіше – 21 підбирання проти 17 і 10 передач проти 8.

За такої ситуації «Соколам» потрібно було щось змінювати на початку другої половини. Але «Мавпи» не дали шансів суперникам. Свою перевагу «Мавпи» вправно тримали. Вони відповідали пострілом на постріл, реалізувавши в третій чверті 7 пострілів, так само як і суперник. Та якщо за кидками харків’яни вже не поступалися, то під щитами вони серйозно програли у підсумку – 29 проти 39.

У підсумку «Мавпи» довели матч до яскравої перемоги з рахунком 96:71.

Таким чином вони здобувають свою 13-ту перемогу і все глибше закріплюються на 8-ій сходинці у чемпіонаті.

Наступний матч команда зіграє вже 9 квітня проти «Дніпра». КВИТКИ ТУТ!

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах нагородили спортсменів.