НовиниЧеркащина"Черкаські Мавпи" розгромили на майданчику "Запоріжжя"

"Черкаські Мавпи" розгромили на майданчику "Запоріжжя"

-

Гравці з Черкас не віддали суперникам із Запоріжжя жодної чверті та отримали над ними впевнену перемогу на рідному паркеті – 83:58. Про це повідомляє прес-служба "Черкаських Мавп".

Господарі паркету розпочали матч дуже жваво: вже з перших секунд черкасці побігли вперед та виконали ривок 7:0. Після цього підопічні Валерія Плеханова зуміли перелаштуватися та захищатися більш вдало. Як результат, до кінця чверті команди демонстрували захисний баскетбол – 15:7 для "Мавп".

В другому періоді малюнок гри дещо змінився: обидва колективи стали грати дещо розкутіше, можна сказати на зустрічних курсах. Через "відкритий" стиль баскетболу команди зуміли набрати на двох аж 52 бали в другій десятихвилинці. 42:32 – "Черкаські Мавпи" ще на три бали збільшили власну перевагу.

Друга половина матчу розпочалася від ефектних двох балів з проходу від центрового "Мавп" – Джефферсона. Цими балами американець зумів зарядити Черкаси й далі активно грати під обома щитами та тільки збільшувати різницю в рахунку.

В останній чверті гравці Максима Міхельсона влаштували справжню феєрію ефектних моментів: по черзі згори били молодий Ткаченко та один з новачків клубу Шахід Девіс.

На заключні хвилини обидва керманича випустили резервний склад. 83:58 – впевнена перемога "Мавп" на домашньому паркеті.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" підписали американського захисника.