НовиниСпорт"Черкаські Мавпи" проведуть серію ігор в Латвії та Литві

"Черкаські Мавпи" проведуть серію ігор в Латвії та Литві

- Advertisment -

Підготовка до нового сезону "Черкаських Мавп" переходить у фазу товариських матчів. Команда Максима Міхельсона активно готується до початку нового сезону і шукає сильних спаринг-партнерів. Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

Чемпіон України уже найближчого вікенду відіграє два товариські матчі у Латвії. Після цього візьме участь у турнірі в Литві.

До Латвії команда Максима Міхельсона вирушить уже завтра, 30 серпня. В п’ятницю о 18:00 у Ризі черкасці зіграють із середняком чемпіонату Латвії – "VIA", а в суботу о 16:30 на них чекає матч проти "OGRE".

Відразу після контрольних матчів у Латвії "Черкаські Мавпи" поїдуть до Литви, де візьмуть участь у традиційному турнірі в Кедайняй. Господарем змагань є клуб "Невежис", який збирає традиційно сильні колективи. Окрім "Черкаських Мавп" та "Невежиса" участь у турнірі візьме півфіналіст чемпіонату Литви – "Літкабілес" та чемпіон Білорусії – "Цмокі-Мінськ".

Матчі "Черкаських Мавп" на турнірі у Литві стартують вже 3 вересня. Черкасці зіграють у понеділок о 16:30 проти команди "Літкабеліс", 4 вересня о 19:00  у них відбудеться поєдинок з командою "Невежис". А вже 5 вересня о 16:30 "Черкаські Мавпи" зіграють з "Цмокі-Мінськ".

Сильні спаринг-партнери необхідні "Черкаським Мавпам" напередодні виступів у Єврокубках.

Нагадаємо, що уже 20-го вересня черкасці стартують у кваліфікації до Кубку Європи FIBA, виїзним матчем проти норвежського "Кьонгсберг", вдома "Черкаські Мавпи" зіграють 26-го вересня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Михайлюк прокоментував свій приїзд у збірну України.

 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У лікарні помер черкащанин, який отримав поранення під час шахедної атаки на Черкаси

У лікарні помер 58-річний чоловік, який отримав тяжкі поранення під час дронової  атаки на Черкаси 6 травня. Про це...

Власників худоби попереджають про ризик занесення ящуру чи блутангу на Черкащину

Небезпека поширення інфекційних захворювань, зокрема ящуру та блутангу, існує на території України. Про симптоми та небезпеку цих хвороб для...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас