«Черкаські Мавпи» програли перший матч другого кола (Фото)

«Черкаські Мавпи» на власному паркеті поступилися «Дніпру». Чинний чемпіон Суперліги Паріматч за рахунок широкої ротації та вражаючого відсотку влучання здобув перемогу.

Гра завершилася з рахунком 55:74, інформує пресслужба БК.

Перша десятихвилинка для черкасців пройшла досить добре. Всю чверть «Мавпи» докладали чимало зусиль в захисті, що дало свої результати. «Мавпи» мали лідерство у 6 очок, однак в останній атаці пропустили дальній кидок від Шунделя й програли чверть – 15:16.

Вже у другій чверті гості перебрали гру своїх рук. Дніпряни цупко взяли черкасців у захисті, як результат, «Мавпи” за більше ніж 5 хвилин не забили жодного м‘яча, а гості почали відриватися, вигравши чверть з рахунком 25:34.

У другій половині гості приголомшили «Мавп» своїм ривком. До результативного Шунделя долучився Террелл. Так, гості відірвалися на відстань 20, а згодом і 28-ми очок. Як підсумок, за рахунку 40:66 після третьої чверті, заключна 10-хвилинка перетворилася на формальність.

В останній чверті черкасці не змогли відіграти відставання. Але вдалося трішки його скоротити. Гра була завершена з рахунком 55:74 на користь «Дніпра». Для черкасців це десята поразка в сезоні.

Далі у «Черкаських Мавп» пауза на матчі збірних. Наступну гру в Суперлізі Паріматч баскетболісти відігають 9-го грудня, на виїзді проти «Київ-Баскета». А до цього, на початку грудня має бути кубкова гра з «Політехніком».

Як повідомляв сайт vikka.ua, до «Черкаських Мавп» повернувся Руслан Отверченко.