НовиниЧеркасиЧеркаські мавпи поступилися Дніпру

Черкаські мавпи поступилися Дніпру

-

Останній ігровий день в Дніпрі відзначився невтішним результатом для черкаських вболівальників. «Черкаські Мавпи» зазнали третьої поразки в сезоні від БК «Дніпро» з рахунком 53:71. Про це інформує пресслужба БК “Черкаських мавп”.

Перша половина ігрового часу для обох колективів була доволі не результативною. Попри хорошу роботу в захисті обидва колективи допускаються великої кількості помилок і мають низький відсоток реалізації. Мавпи набрали в перших двох чвертях по 13 очок, а дніпряни 17 та 16. Як результат на велику перерву команди йдуть з рахунком 26:33.

Третя чверть стала вирішальною. «Дніпро» впевнено виривається вперед. Черкасьцям забракло сил утримати суперника. В середині третьої чверті дніпряни роблять потужний ривок і отримують двозначну перевагу в рахунку. На початку четвертої 10-ти хвилинки на додачу до всіх проблем помаранчевочорних  , Артему Сліпенчуку доводиться прибрати з майданчика Максвелла, через зароблений ним 4-ий фол. Подальший хід гри не мав особливої інтриги.

Мавпи повертаються додому з дніпровського баблу Суперліги Parimatch з двома поразками і однією перемогою.